Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz wydatnie polepszą jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Speakout 2Ed Starter

Szkoła to zmora wielu z nas, jednakowoż dla niektórych jest ...